Svorto Leštidlo na vojenskou obuv 250 g černé

Ve slevě tento kus Svorto Leštidlo na vojenskou obuv 250 g černé od známé značky Svorto pořídíte teď za akční cenu! Právě lze objednat jen za 170 Kč
Cena: 170 Kč

Zvyšuje odolnost proti vlhkosti. Ochrana proti popraskání. Leštidlo obsahuje FC vosky, které mají schopnost měnit povrchové napětí jako impregnace. Voda se po dopadu na materiál změní v kuličky a nepronikne do struktury. Obsažené přírodní vosky a zvláčňující rozpouštědla udržují materiál pružný. Barevné pigmenty oživují barvu materiálu. Účinnost výrobku se zvyšuje opakovaným používáním.

Upozornění:
Výrobek nedoporučujeme pro vlasové materiály typu nubuk/velur a na materiály s neupravovaným lícem.

Návod na použití: Nanášejte na čistou a suchou obuv. Pro lepší aplikaci doporučujeme, aby měla obuv i krém pokojovou teplotu. Nechejte přibližně 30-45 minut volně zaschnout a pak vyleštěte pomocí lešticího kartáče nebo měkkým hadříkem.

Doporučení: Používejte na obuv s hladkým popřípadě tlačeným lícem. Výrobek Ize střídavě kombinovat s dalšími přípravky pro zvýšení vodoodpudivosti např. 323 Aquastop. Receptura je přizpůsobena k použití na obuv, která je vystavena náročným podmínkám např. pro obuv vojenskou, pracovní, turistickou.

Skladování: +5 °C až +35 °C.

Další produkty z kategorie Impregnace a ochranné přípravky

Další produkty od výrobce Svorto


Top