Yonex EZONE 98 2022 tenisová raketa sky blue

Žádaný kus Yonex EZONE 98 2022 tenisová raketa sky blue od značky Yonex můžete sehnat právě zde opravdu levně! Nyní za akční cenu 5390 Kč
Cena: 5390 Kč

Tenisová raketa YONEX EZONE 98 je určená pro středně pokročilé až pokročilé hráče, kteří chtějí dominovat s kontrolovanou silou a komfortem. Rozšířením rakety v poloze 3 a 9 hodin a změnou úhlů v AERO rámu vzniká lepší cit při odpalu a to i při nečistě trefených úderech. Pro lepší komfort a stabilitu rámu je v této sérii použit nový materiál TORYACA M40X – velmi pevné a zároveň pružné karbonové vlákno, a zároveň Vibration Dampening Mesh pro minimalizaci nežádoucích vibrací. Technologie:

ISOMETRIC – Firma Yonex zdokonalila technologii ISOMETRIC. Proti minulé řadě tenisových raket VCore se optimální úderová plocha (sweet spot) zvětšila o dalších 7%. Díky této technologii mají údery zahrané mimo ideální úderovou plochu prakticky totožnou razanci a rotaci.

O.P.S. – Firma Yonex zdokonalila technologii ISOMETRIC. Proti minulé řadě tenisových raket VCore se optimální úderová plocha (sweet spot) zvětšila o dalších 7%. Díky této technologii mají údery zahrané mimo ideální úderovou plochu prakticky totožnou razanci a rotaci.

LINER TECH – Díky pozměněnému úhlu postavení jednotlivých průchodek dochází k většímu pohybu strun v oblasti mimo optimální úderovou plochu (sweet spot). Technologie LINER TECH tak napomáhá lepšímu odehrání nečistě odehraných úderů mimo střed rakety.

VDM – VDM (VibrationDampeningMesh) je pružný materiál ze síťoviny, který dobře přilne ke grafitu. Tento materiál je integrován do rukojeti a snižuje nežádoucí vibrace o 54%. Tím významně šetří ruku, snižuje její únavu při zápasech, snižuje nebezpečí zranění a navíc dodává skvělý cit při odpalu.

2G-Namd Speed – Technologie pro lepší cit a rychlost míče. Pružná grafitová vlákna jsou propojena s nanotrubičkami, což má za následek snížení energetické ztráty a perfektní přenos energie.

AERO SHAPE DESIGN – Perfektní cit. Obrácená konstrukce rámu se ztenčeným průměrem znamená měkčí raketu a perfektní cit při každém odehrání.

SHAFT DESIGN – Pro lepší stabilitu. Silnější konstrukce shaftu s vypouklým designem snižuje nežádoucí kroucení rámu při míčích trefených mimo střed a zvyšuje tak sílu úderu.

EZONE 98 2022:
– délka: 27 in
– hmotnost: 305 g (bez výpletu)
– velikost hlavy: 98 in2
– vyvážení: 315 mm
– materiál: H.M. Graphite, VDM
– šířka rámu: 23.5 mm / 24.5 mm / 19.5 mm
– vzor výpletu: 16 x 19

Další produkty z kategorie Tenisové rakety

Další produkty od výrobce Yonex


Top