Body Nutrition Creatine monohydrate micronized 500g

Nejprodávanější výrobek Body Nutrition Creatine monohydrate micronized 500g originál od značky Body Nutrition naleznete na našich stránkách teď téměř zdarma. Nabídka od 603 Kč
Cena: 603 Kč

Kreatin monohydrát v mikronizované formě na bázi kreatinu zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkodobých po sobě následujících intervalech intenzivního tréninku. Ve výsledku tak může pomoci například zvednout o něco těžší váhu na čince nebo udělat více opakování cviku, což zase může pomoci s růstem svalů a síly.

Kromě toho díky kreatinu dokážete déle sprintovat, trénovat intenzivněji nebo zlepšit celkový sportovní výkon.

Jeho mikronizovaná forma se postará o vynikající rozpustnost. Mikronizovaný kreatin monohydrát je vhodný pro ženy, muže, začínající i profesionální sportovce. Zvláště ho ocení siloví i vytrvalostní sportovci, příznivci crossfitu, bojových sportů či HIIT. Může být přínosný i pro sportovce, jejichž výkon vyžaduje výbušnost nebo hráče kolektivních her jako fotbal, hokej či basketbal.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Kreatin monohydrát v mikronizované formě.

DÁVKOVÁNÍ:

Ve dnech tréninku doporučujeme 5g prášku zhruba 30-60 minut před tréninkem a 5g ihned po tréninku. V netréninkové dny 5g ráno a 5g večer. Užívá se v cyklem – 6-8 týdnů denně, 4-6 týdnů je pauza. Kreatin je vhodné kombinovat s glukózou nebo přidat do sacharidového nápoje. Plnící fáze – První týden užívejte 20g denně (4x 5g) dvě dávky před tréninkem a druhou po tréninku. Udržovací fáze – První týden užívejte 10g denně (5g před a po tréninku).

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g v 1 dávce 5 g
Kreatin Monohydrát – Creatine Monohydrate 100000 mg 5000 mg

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce Body Nutrition


Top