GymBeam Glycin 250 g

Kvalitní a žádaný výrobek GymBeam Glycin 250 g od výrobce GymBeam snadno naleznete na našich stránkách teď levně. Teď za akční cenu 139 Kč
Cena: 139 Kč

Glycin je neesenciální aminokyselina v prášku, která má v organismu celou řadu nezastupitelných funkcí. Podílí se například na syntéze bílkovin důležitých pro ochranu a růst svalové hmoty. Je však vyhledávaný také sportovci a lidmi, kteří usilují o zlepšení kvality spánku a optimalizaci zažívání.

Glycin – aminokyselina v prášku, která je důležitá pro syntézu bílkovin

Glycin je neesenciální aminokyselina ve formě rozpustného prášku s celou řadou významných funkcí pro organismus. Podílí se na stavbě bílkovin, které přispívají k ochraně a růstu svalové hmoty. Patří také mezi důležité aminokyseliny, ze kterých tělo vyrábí kreatin.

Glycin si naše tělo dokáže samo vytvořit. Zároveň ho však přijímáme také prostřednictvím stravy. Ve formě výživového doplňku je vyhledávaný zejména mezi sportovci a lidmi, kteří usilují o zlepšení kvality spánku a optimalizaci trávení. Neobsahuje žádné přídatné látky a snadno se užívá. Můžete ho jednoduše rozmíchat ve vodě či jiném oblíbeném nápoji.

Glycin a jeho výhody

  • je neesenciální aminokyselina v prášku
  • je součástí bílkovin, které se podílí na ochraně a růstu svalů
  • neobsahuje přídatné látky
  • snadno se užívá

Složení

100 % Glycin

Dávkování

Rozmíchejte 1/2 odměrky (3 g) s vodou. Užívejte jednou denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 100 g 3 g
Glycin 100 g 3 g

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergenové upozornění: Může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec a skořápkových plodů.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce GymBeam


Top