BioTech USA Citrulline Malate 90 kapslí

Ve slevě produkt BioTech USA Citrulline Malate 90 kapslí od výrobce BioTech USA jednoduše můžete najít tady nyní v akci! Nyní pořídíte jen za 339 Kč
Cena: 339 Kč

L-citrulin je neesenciální (podmíněně esenciální) aminokyselina, stopový prvek, kterou tělo nemůže produkovat v dostatečném množství, typicky v období s větší námahou, a právě proto může být jeho doplnění nezbytné. Pokud jde o ovoce, citrulin se nachází ve velkém množství například v melounu. Synergická kombinace L-citrulinu a kyseliny jablečné je L-citrulin malát. Kyselina jablečná (malát) je organická kyselina, která se nachází v přírodě (například v jablku). Z aminokyseliny L-citrulin jsou vyrobeny aminokyseliny L-arginin a L-ornitin. Je to receptura velmi populární mezi sportovci.

Citrulin malát doporučujeme:

  • pro ty, co dělají vytrvalostní sporty
  • pro ty, co dělají kulturistiku
  • pro ty, co dělají funkční trénink
  • pro ty, co jsou citliví na doplňky

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-citrulin (43,8%), kyselina jablečná (43,8%), kapsle [želatina, barviva (oxid titaničitý, černý oxid železa)], protispékavá látka (oxid křemičitý).

DÁVKOVÁNÍ:

Užijte 3 kapsle nejméně 30 minut před tréninkem s dostatečným množstvím vody.

UPOZORNĚNÍ

Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Ustanovena doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Průměrné nutriční informace

v 1 kapsli v 1 dávce 3 kapsle
Energetická hodnota 2,67 8
Energetická hodnota 0,67 2

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli v 1 dávce 3 kapsle
Citrulin Malate 1100 mg 3300 mg

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce BioTech USA


Top